Kino grāmatas

Populārākās grāmatas mēs, bieži vien, varam redzēt uzņemtas filmās. Šeit tev ir iespēja tās apskatīt un izvērtēt, kas ir labāka, grāmata vai filma.
Ēd, lūdzies, mīli
Elizabete Gilberta
Romāns "Ēd, lūdzies, mīli" uzreiz pēc iznākšanas izraisīja sensāciju, ilgāk nekā gadu tas atradās "The New York Times" bestselleru saraksta pirmajā vietā un iekaroja visvairāk pārdoto daiļliteratūras grāmatu sarakstu līderpozīcijas visā pasaulē. "Ēd, lūdzies, mīli" ir skaists un filozofisks stāsts par dzīvi, mīlestību un cilvēka alkām pēc laimes. Ir nakts, un Elizabete šņukst vannasistabā uz grīdas. Viņai ir trīsdesmit viens gads, māja un vīrs, un viņi mēģina ieņemt bērnu, bet... neko no tā visa Elizabete negrib. Viņa saprot, ka ir pienācis laiks pilnībā mainīt savu dzīvi, lai atrastu trīs lietas, kuras pietrūkst visvairāk: prieku, garīgumu un dvēseles līdzsvaru. Elizabete dodas uz Romu un iemācās itāliešu valodu, viņa ceļo uz Indiju un Indonēziju un pamazām kļūst laimīga... Romāns "Ēd, lūdzies, mīli" ir autobiogrāfisks darbs, kurā Elizabete Gilberta apraksta savu ceļojumu uz Itāliju, Indiju un Indonēziju – uz vietām, kurās centās atrast dvēseles mieru un harmoniju. Autore šajā dziļi personīgajā stāstījumā atklāj, kā beidzot uzdrošinājusies uzdot sev jautājumus: "Ko es vēlos no dzīves un kas mani attur no šo vēlmju piepildījuma?" Elizabete Gilberta atklāj gandrīz precīzu šī ceļojuma karti un iedrošina ikvienu lasītāju nesamierināties ar problēmām savā dzīvē, pieņemt drosmīgus lēmumus un, par spīti grūtībām, mainīt kaut ko savā ikdienā.


EAT PRAY LOVE Trailer


Skatīties filmu online: http://my-hit.ru

Jauns Mēness
Stefanija Meiere 

"Jauns mēness" ir "Krēslas sērijas" otrā grāmata. Šis valdzinošais, maģiskais un teju vai atkarību izraisošais romāns, kas visā pasaulē pārdots miljonos eksemplāru, atgriežas "Krēslas" – Bellas un Edvarda – pasaulē. "Jauns mēness" ļauj tālāk izdzīvot abu neparasto mīlestību, būt par lieciniekiem tam, cik spēcīgas un visaptverošas var būt alkas pēc mīļotā cilvēka tuvuma. Grāmata ir par to, pēc kā mēs visi līdz sāpēm ilgojamies, bet ne visi iegūstam un protam nosargāt. Romānā "Jauns mēness" autore Stefanija Meiere atklāj, cik viegli ir zaudēt mīlestību un cik grūti reizēm to atgūt. Stefanija Meiere (1973) ir ieguvusi bakalaura grādu angļu literatūrā un dzīvo Fīniksā, Arizonas štatā kopā ar vīru un trim dēliem. Viņas otro darbu "Jauns mēness" iemīlējuši visdažādākā vecuma lasītāji visā pasaulē, romāns ir tulkots gandrīz četrdesmit valodās un pārdots miljoniem eksemplāru lielā tirāžā.

New moon Trailer


Skatīties filmu online: my-hit.ru

Krēsla
Stefanija Meiere
Krēsla ir pirmā grāmata Stefanijas Meieres "Krēslas" sērijā, kurā ir stāsts par septiņpadsmitgadīgo Izabellu Svonu un vampīru Edvardu Kalenu. Grāmata iznāca 2005. gadā. Vampīru romāns, kura pirmais izdevums tikai ASV aizgāja rekordlielā tirāžā 100 000 eksemplāros un iekļuva New York Times bestselleru sarakstā.
17 gadus vecā Bella pēc mātes otrās laulības pārceļas uz dzīvi nelielā pilsētiņā pie tēva. Jaunajā klasē ir kāds noslēpumains puisis Edvards, kurš nelīdzinās nevienam citam - kā visi vampīri, viņš ir nemirstīgs. Edvards ir vampīrs, taču viņam nav ilkņu, un viņa ģimene izvēlējusies nedzert cilvēku asinis. Edvards ielūkojas Bellas dvēselē un atrod savai līdzīgu - tādu, ko viņš gaidījis 90 gadu. Drīz abu starpā uzvirmo kaislīgs, aizraujošs un neordinārs mīlas stāsts. Taču kad meiteni ievēro arī Džeimss, Edvardam nākas glābt meitenes dzīvību un uzveikt savas nevaldāmās slāpes... Vai īsta mīlestība to spēs?

Twilight Trailer


Skatīties filmu online: my-hit.ru

Sātans Pradas brunčos.
Lorēna Veisbergere

Jaunās Andrea sapnis ir kļūt par žurnālisti. Kad viņa pirmo reizi sper kāju pār Manhetenas greznās izdevniecības slieksni, viņa zina nepiedodami maz. Viņa nav lāgā dzirdējusi ne par pasaules modīgāko žurnālu Runway, ne arī par visu apbrīnoto tā galveno redaktori Mirandu.
Taāu paiet pavisam neilgs laiks un viņa zina jau pat pārlieku daudz.
Andrea zina, ka uz darbu nedrīkst nākt kurpēs, kuru papēži nav vismaz trīs collu augsti; ka piecdesmit kilogramu smaga meitene ir nepiedodami resna. Zina, ka drīkst uz firmas rēķina norakstīt tēriņu par taksometru, manikīru vai savām drēbēm, taču nekādā ziņā nedrīkst nesagādāt Mirandas dvīņu iekārotu grāmatu vai ļaut atdzist Mirandas kafijai.
Tāpēc trijos naktī, kad Miranda piezvana ar kārtējo nesaprātīgo prasību, Andrea skrien.
Pamazām Andrea saprot, ka priekšniece ir gatavā briesmone, taču palicis vēl tik maz līdz meitenes pārejai citā darbā. Pavisam maz vēl Andrea jāpaciešas, un tad būs situsi viņas stunda..
Jaunas amerikāņu rakstnieces pirmais romāns, ar savu svaigo, ironisko skatījumu uz amerikāniskās vērtību sistēmas stereotipu labklājīgo un vienlaikus valdonīgo dabu iemantojis gan lasītāju, gan arī citzemju izdevēju ievērību.

The Devil Wears Prada Trailer


Skatīties filmu online:

Harijs Poters un Nāves dāvesti
Dž. K. Roulinga  

Harijs Poters un Nāves dāvesti (angļu: Harry Potter and the Deathly Hallows) ir septītā grāmata Dž. K. Roulingas grāmatu sērijā "Harijs Poters". Autore paziņojusi, ka patlaban neplāno turpināt šo sēriju, tātad šī, visticamākais, būs pēdējā grāmata par Hariju Poteru. Grāmata angļu valodā iznāca 2007. gada 21. jūlijā.
Par Harija, Rona un Hermiones galveno uzdevumu kļūst Voldemorta nemirstības noslēpuma atrašana, kas palīdzētu beidzot uzveikt Tumsas valdnieku. Vieniem pašiem un bez savu uzticamo skolotāju palīdzības viņiem, kā vēl nekad, ir jābūt vienotiem savā vēlmē uzvarēt. Taču tumšie spēki, kuri svin vienu uzvaru pēc otras, ir saņēmuši pavēli nogādāt pie Voldemorta to vienīgo, kurš joprojām viņam ir visvairāk vajadzīgs, - Hariju Poteru. Liktenīgā cīņa vairs nav aiz kalniem, un mazākumā ir palikuši tie, kuri var sniegt Harijam atbalstu. Savus draugus un ienaidniekus viņš ierauga pavisam citādā gaismā, jo Ļaunā un Labā robežas iegūst aizvien neskaidrākus apveidus...

Harry Potter and the Deathly Hallows Trailer


 Skatīties filmas 1. daļu onlinemy-hit.ru

Harijs Poters un Jauktasiņu Princis
Dž. K. Roulinga  

Voldemorta vara turpina plesties plašumā un aizvien vairāk ietekmēt burvju pasauli. Arī Cūkkārpas Raganu un burvju arodskolā vairs nav agrākā miera sajūtas un pārliecības. Harijam ir aizdomas, ka briesmas viņam uzglūn ne tikai aiz skolas sienām, bet arī pašā skolā, taču Dumidors ir vairāk norūpējies par Harija sagatavošanos pēdējai cīņai, kura tuvojas ar katru dienu. Pa to laiku, Cūkkārpai ir uzbrucis vēl kāds neredzams ienaidnieks - audzēkņi kļūst aizvien pieaugušāki un viņu draudzībai pievienojas klāt arī mīlestība un jūtas vienam pret otru. Uz visu šo notikumu fona, visi ir aizmirsuši par kādu studentu, kurš ir nolēmis atstāt uz visiem neizdzēšamu iespaidu un atklāt sevī spēka tumšo pusi. Mīlestību var just gaisā uz katras soļa, taču Cūkkārpai tuvojas traģēdija, pēc kuras Raganu un burvju arodskola vairs nekad nebūs kā agrāk.

Harry Potter and the Half Blood Prince Trailer


Skatīties filmu online: my-hit.ru

Harijs Poters un Fēniksa Ordenis
Dž. K. Roulinga

Harija Potera cīņa pret Tumsas pavēlnieku, lordu Voldemortu, turpinās, un nu tajā iesaistās Fēniksa ordenis ar profesoru Dumidoru priekšgalā. Piektais gads Cūkkārpas Raganu un burvju arodskolā Harijam un viņa draugiem sola jaunus pārbaudījumus, taču Hariju nomoka arī uzmācīgi, no nomoda grūti atšķirami sapņi, kuri zēnu vedina noskaidrot, kas atrodas aiz necilām, melnām durvīm kāda Burvestību ministrijas gaiteņa galā. Tikmēr Burvestību ministrijas tuvredzīgie ierēdņi par varītēm cenšas iedibināt kontroli pār Cūkkārpas skolu un tās direktoru, iesūtot skolā lielinkvizitori - nešpetno profesori Ambrāžu...Harry Potter and the Order of the Phoenix Trailer


 Skatīties filmu online: my-hit.ru


Harijs Poters un uguns biķeris 
Dž. K. Roulinga


Hariju Poteru gaida nopietni pārbaudījumi. Par spīti nakts murgiem, kas liek viņa rētai uz pieres sāpēt arvien skaudrāk, Harijs ir neizsakāmi laimīgs, kad izdodas aizlavīties no Dērslijiem un doties uz Starptautisko kalambola kausa izcīņu kopā ar draugiem Hermioni un Ronu. Tur viņus pārsteidz tumšā zīme debesīs, ko sūtījis Voldemorts. Tai seko nāvēžu ierašanās, kuri nav uzdrīkstējušies parādīties cilvēkos jau 13 gadus, kopš nakts, kad Voldemorts nogalināja Harijs vecākus. Harijs vēlas ātrāk nokļūt atpakaļ Cūkkārpā, kur jūtas visdrošāk. Tomēr visvairāk viņš vēlas būt normāls 14 gadu vecs pusaudzis, kuram piemīt burvju spējas. Nelaimīgā kārtā Harijs pat pēc burvju "standartiem" neiekļaujas parasto burvju vidū. Un būt citādam nozīmē briesmas. Šis mācību gads Harijam nebūs tāds, kā citi.

Harry Potter and the Goblet of Fire TrailerSkatīties filmu onlinemy-hit.ruHarijs Poters un Azkabanas gūsteknis
Dž. K. Roulinga

Harijs Poters un viņa draugi Rons un Hermione atgriežas Cūkkārpas raganību un maģijas skolā, lai uzsāktu trešo mācību gadu. Viņus gaida tikšanās ar izbēgušu Azkabanas cietumnieku un Atprātotājiem, kuri ir atsūtīti, lai sargātu skolēnus.

Harija Potera un cietumnieka Sīriusa Bleka satikšanās ir nenovēršama. Harijam ir tik daudz neskaidru jautājumu - kāda īsti ir profesora Lupīna saistība ar Sīriusu Bleku? Kāds ir profesora Strupa rūpīgi sargātais noslēpums? Kādēļ Rona žurka vārdā Kašķis tik izmisīgi cenšas aizbēgt?

Harijam būs vajadzīga drosme, maģija un draugu atbalsts, lai rastu atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem un atklātu Sīriusa Bleka pagātni, kurā viņš atradīs norādes arī uz savu noslēpumiem tīto pagātni.Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban TrailerSkatīties filmu online: my-hit.ru


Harijs Poters un Noslēpumu kambaris
Dž. K. Roulinga

"Harijs Poters un Noslēpumu kambaris" (angļu: Harry Potter and the Chamber of Secrets) ir otrā grāmata Dž. K. Roulingas grāmatu sērijā par Hariju Poteru, kurā galvenais varonis ir jaunais burvis Harijs Poters. Tā pirmoreiz tika izdota 1998. gada 2. jūlijā, bet 2002. gadā pēc grāmatas motīviem tika izveidota tāda paša nosaukuma filma. Latviešu valodā grāmata tika izdota 2001. gadā.


Harry Potter And The Chamber Of Secrets  Trailer

Skatīties filmu online: my-hit.ru

Harijs Poters un filozofu akmens
Dž. K. Roulinga

"Harijs Poters un Filozofu akmens" (angļu: Harry Potter and the Philosopher's Stone) ir pirmā grāmata Dž. K. Roulingas grāmatu sērijā par Hariju Poteru, kurā galvenais varonis ir jaunais burvis Harijs Poters. Tā pirmoreiz tika izdota 1997. gada 30. jūnijā Londonā, 2001. gadā pēc grāmatas motīviem tika izveidota tāda paša nosaukuma filma. Latvijā grāmata pirmoreiz tika izdota 2001. gada sākumā. Šī ir viena no visu laiku populārākajām grāmatām pārdoto kopiju skaita ziņā, uz 2007. gadu tā ieņem 9. vietu visu laiku pārdotāko grāmatu sarakstā. Starp vispārdotākajām grāmatām, kas nav ne reliģiska, ne politiska satura, "Harijs Poters un Filozofu akmens" ieņem otro vietu, piekāpjoties vienīgi Migela de Servantesa darbam "Dons Kihots".


Harry Potter And The Philosophers Stone Trailer